Pravidla rezervací a nákupu vstupenek

Rezervace vstupenek:

Na běžná filmová představení je nutno rezervovaná místa vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem představení, poté se automaticky uvolní k dalšímu prodeji.

U speciálních projekcí a premiér může být platnost rezervace kratší, požádejte o informace obsluhu kina či pečlivě prostudujte potvrzovací email, ve kterém je platnost rezervace poznačena. 

U živých představení je platnost rezervace dána vždy individuálně, zpravidla však 10 dní od vytvoření rezervace a slouží pouze k vyzvednutí a zaplacení vstupenek. Takto vytvořenou rezervaci lze na jedno jméno vytvořit opakovaně pouze dvakrát. Poté bude rezervace zrušena.

 

Pravidla nákupu vstupenek:

Vstupenky a hotovost si zkontrolujte neprodleně po nákupu, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY SE NEVRACEJÍ ANI NEVYMĚŇUJÍ.

Ve výjimečných případech lze požádat obsluhu pokladny o výměnu vstupenek. Na výměnu vstupenek není žádný nárok a podléhá rozhodnutí obsluhy.

V případě filmových projekcí bude případně řešeno výměnou za jiné filmové představení, v případě živého představení výměnou za představení pořádané kinem Metropol (informace o nich sdělí obsluha pokladny). V případě, že si zákazník nevybere jiné představení, je možné vstupenky vrátit s 50 % storno poplatkem. 

Sedm dnů před konáním akce není možné vstupenky vrátit.

Tato pravidla jsou doplňkem provozního řádu kina.

 

Slevy

Držitelům karty ABSOLVENT UP poskytujeme slevu 15 % na koupi jedné vstupenky 
na filmové představení ve 2D a 3D. 

Držitelům karet ISIC poskytujeme slevu 10 % na koupi jedné vstupenky na filmové představení ve 2D a 3D.                           

Dětské vstupnéDěti do 3 let neplatí vstupné na filmové představení, nemají však nárok na sedadlo.
Na děti od 3 do 15 let se vztahuje sleva 20 Kč u vybraných filmových promítání pro děti (označená v programu medvídkem). Nevztahuje se na divadla a koncerty, na které platí pravidla dle podmínek daného představení. 

ZTP průkazyPo předložení průkazu sleva 50 % na jednu vstupenku na filmové představení a 30 % na živá vystoupení pořádané společností DCI KINO Olomouc s.r.o.

ZTP/P průkazyPo předložení průkazu sleva 50 % na dvě vstupenky na filmové představení a 30 % na živá vystoupení pořádané společností DCI KINO Olomouc s.r.o.Veškeré výše uvedené slevy neplatí pro uzavřené, festivalové a speciální projekce. Slevy nelze navzájem kombinovat. Není možné uplatnit on-line. 

 

Formy platby

Na pokladně kina kromě HOTOVOSTI, platby běžnými platebními kartami MC/EC a Visa, přijímáme poukázky SODEXO, EDENRED, UNIŠEK.