Pravidla rezervací a nákupu vstupenek

Rezervace vstupenek:
 
Na běžná filmová představení je nutno rezervovaná místa vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem představení, poté se automaticky uvolní k dalšímu prodeji.
 
U speciálních projekcí a premiér může být platnost rezervace kratší, požádejte o informace obsluhu kina či pečlivě prostudujte potvrzovací email, ve kterém je platnost rezervace poznačena.
 
U živých představení je platnost rezervace dána vždy individuálně, zpravidla však 3 dny od vytvoření rezervace a slouží pouze k vyzvednutí a zaplacení vstupenek. Takto vytvořenou rezervaci lze na jedno jméno vytvořit opakovaně pouze dvakrát. Poté bude rezervace zrušena. OD 1. LEDNA 2023 JIŽ NEBUDE MOŽNÉ DĚLAT REZERVACE NA ŽIVÁ PŘEDSTAVENÍ. 
 
Pravidla nákupu vstupenek:
 
Vstupenky a hotovost si zkontrolujte neprodleně po nákupu, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
 
ZAKOUPENÉ VSTUPENKY SE NEVRACEJÍ ANI NEVYMĚŇUJÍ.
 
Ve výjimečných případech lze požádat obsluhu pokladny o výměnu vstupenek. Na výměnu vstupenek není žádný nárok a podléhá rozhodnutí obsluhy.
 
V případě filmových projekcí bude případně řešeno výměnou za jiné filmové představení, v případě živého představení výměnou za představení pořádané kinem Metropol (informace o nich sdělí obsluha pokladny). V případě, že si zákazník nevybere jiné představení, je možné vstupenky vrátit s 50 % storno poplatkem. 
 
Sedm dnů před konáním akce není možné vstupenky vrátit.
 
Tato pravidla jsou doplňkem provozního řádu kina.