Kontaktovat nás můžete:

Kino METROPOL
Sokolská 25
Olomouc
CZ – 779 00

Telefon:
+420 722 955 466 (během otevírací doby kina)
Skype: kino_metropol
E-mail: info@kinometropol.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO – PÁ: 09:00 - 20:15
SO – NE: 14:00 - 20:15

Svátky s projekcí: 14:00 - 20:15
Svátky bez projekce: zavřeno

PROVOZOVATEL:
DCI KINO Olomouc s.r.o.
Sokolská 572/25
Olomouc
CZ – 779 00

IČ: 29391709, DIČ: CZ29391709

ID datové schránky: c7u7yjq

Rezervace vstupenek:
rezervace@kinometropol.cz  +420 722 955 466

Nabídka práce:
prace@kinometropol.cz

                
Jednatel:     
Petr Hanák    
petr@kinometropol.cz     
     
 
Programová vedoucí, web:     Živé akce, pronájmy a média:
Mgr. Denisa Wasiewiczová    Zuzana Krylová, Dis.
+420 721 867 816    +420 724 265 374
denisa@kinometropol.cz     zuzana@kinometropol.cz
     
     
 Vedoucí kavárny:     Grafika & sociální sítě:
 Michal Svrchokryl      Mgr. Sabina Hermochová
 +420 739 377 798     +420 608 940 211
 kavarna@kinometropol.cz      sabina@kinometropol.cz
     
     
 Vedoucí technik/promítač:    DCP (ingest, odesílání):
Mgr. Pavel Dostál    Petr Grässle, DiS.
+420 608 707 576    +420 724 264 809
 pavel@kinometropol.cz      program@kinometropol.cz 

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.