Ještě nemáte svoji M-kartu?

 

K registraci do věrnostního programu METROPLAY přejdete kliknutím na obrázek M-karty

 

O věrnostním programu

Staňte se členy V.I.P. programu věrných diváků nejstaršího  Olomouckého  kina.

Jaké výhody na Vás čekají v členství:

Věrnostní program rozlišuje nyní dva druhy věrnostních karet. E-kartu a  M-kartu.

 1.     E-karta je věrnostní karta základní „elektronická“ a obsahuje tyto možnosti:

 -          Má charakter pouze  virtuální karty a je bez ročního poplatku

-          Je přidělena automaticky při Vaší první registraci přes webové stránky kina Metropol  a není vydávána fyzicky na pokladně kina

-          Opravňuje držitele ke vstupu do  VZ (Věrnostní Zóny) zadáním Vašeho registračního mailu a hesla

-          Lze na ni rezervovat místa v sále a nakupovat vstupenky  na představení  která jsou pořádaná společností  DCI KINO Olomouc s.r.o. (jde v podstatě o veškerou kinematografii a většinu dalších alternativních akcí)

-          Na kartu se načítají body za provedené nákupy Vašich vstupenek, zakoupené přes internet

-          Načtených bodů však nelze využít k platbě na pokladně kina

 

 2.     M-karta je věrnostní karta vyšší úrovně „plastová“ a obsahuje tyto možnosti:

 -          Má charakter plastové karty, vydávané pouze na pokladně kina  a roční poplatek za M-kartu je 100 Kč (cena je vč.DPH)

-          Opravňuje držitele ke vstupu do VZ (Věrnostní Zóny) zadáním Vašeho registračního mailu a hesla

-          Lze na ni rezervovat  Vaše místa v sále a nakupovat Vaše vstupenky  na představení  která jsou pořádaná společností  DCI KINO Olomouc s.r.o. (jde v podstatě o veškerou kinematografii a většinu dalších alternativních akcí)

-          Na kartu se načítají body za provedené nákupy vstupenek jak přes internet tak při jejím uplatnění na pokladně kina. Prosím hlaste předem, že jste držitelem M-karty, aby pokladní mohla načíst Vaši slevu a načetli se Vám body na Vaše věrnostní bodové konto!

-          Načtené body se na Vašem bodovém kontě automaticky změní na platidlo a můžete s nimi platit na pokladně kina. Například jimi zakoupit další vstupenku, nebo její část, dárkovou vstupenku pro rodinu, či přátele  apod.

-          M-kartu získáte:

A)     na pokladně kina, změnou charakteru již přidělené E-karty na M-kartu a uhrazením poplatku

B)      na pokladně kina přímo fyzickou registrací za Vaší účasti a uhrazením poplatku

 

Pravidla získávání slev, bodů a jejich uplatnění:

        -   za členský roční poplatek věrnostní M-karty 100 Kč ihned získáváte:

  • okamžitá sleva na vstupném 10 Kč u 2D/3D projekce a akcí pořádaných společností  DCI KINO Olomouc  s.r.o.  .Slevu nelze kombinovat s dalšímu slevami.

 

NAČÍTÁNÍ VĚRNOSTNÍCH BODŮ PŘI NÁKUPU VSTUPENEK

Při  každém nákupu vstupenky v programu Vám na Vaše věrnostní konto budou automaticky načteny body. Body se načítají v následujícím kurzu:

A) Filmová projekce 2D/3D -  Při nákupu takovéto vstupenky je koeficient načítání bodů 4  :1. Tedy za každé takto vydané 4 Kč Vám přičteme 1 bod.

Při průměrné ceně vstupenky bude tedy tento příklad:

Základní cena vstupenky za 2D film 110 Kč.

Tím, že jste držitelem  věrnostní M-karty a předložíte ji při nákupu na pokladně, nebo budete nakupovat svoje elektronické vstupenky přes internet  jako držitel M-karty budete mít automaticky slevu 10 Kč

Za takový nákup ve výši 100 Kč Vám tedy přičteme 25 bodů na Vaše věrnostní konto.

POZOR! Body se načítají vždy za 1kus vstupenky na jedno představení pro držitele M-karty. Nelze přičítat body za nákup dalších vstupenek na to samé představení.

B) Projekce přímých přenosů a záznamů z oper, baletů a světového malířství -  Při nákupu takovéto vstupenky je koeficient načítání bodů 8 : 1. Tedy za každých takto vydaných 8 Kč Vám přičteme 1 bod.

C) Živá vystoupení, koncerty a akce -  Při nákupu takovéto vstupenky je koeficient načítání bodů 12 : 1. Tedy za každých takto vydaných 12 Kč Vám přičteme 1 bod.

  • PLATBA NA POKLADNĚ NAČTENÝMI BODY  Kurzem  1 : 1 

Vámi nasbírané (načtené) body můžete kdykoliv při dalším nákupu Vaší, ale i kamarádovi vstupenky na filmy a jiné akce pořádané naší společností využít při platbě na pokladně.  Nasbírané body se stávají platidlem.

Na pokladně kina při pohledu na výběr sedadla Vám v prodejním systému budou načtené body zpřístupněny a sami rozhodnete zda s nimi budete chtít danou vstupenku uhradit. A to i například částečně. Na část úhrady použijete hotovost a část uhradíte využitím nasbíraných bodů.

UPOZORNĚNÍ: M-karta je nepřenosná a může ji uplatnit ve věrnostním programu pouze její držitel. Slevu a bodový zisk získá pouze držitel M-karty a to při nákupu jedné svojí vstupenky. Pokud bude na dané představení nakupovat vstupenek více (například pro rodinné příslušníky, kamarády apod.) sleva a zisk bodů se na ně již nevztahuje! Body na věrnostní kartě se vynulují, pokud je karta expirovaná déle než 12 měsíců.

Naše společnost jako provozovatel Věrnostního systému si vyhrazuje právo měnit jednotlivé body věrnostního programu kurzy při platbě body, výši slevy apod.

 

Veškerá ustanovení a pravidla kterými se Věrnostní program řídí najdete v odkaze Všeobecné obchodní podmínky, kterými stvrzujete svoji účast ve věrnostním programu.

Telefon  pro řešení požadavků  spojených s členstvím  ve věrnostním programu  a získáním věrnostní M-karty  každý den od 10.00 do 19.00 na tel. 722 955 466 nebo emailu info@kinometropol.cz

Pozor! zakoupení a prodloužení platnosti věrnostní karty M-karta  je možné pouze na pokladně kina  (zatím nelze provést on-line přes internet)

Žádáme zájemce o věrnostní karty, aby při návštěvě kina akceptovali pracovní zatížení obsluhy pokladny vždy 30min. před představením, a aby v tyto termíny nevyžadovali obsloužit z důvodu registrace, či vydání M-karty! 

Registrace uživatele

Osobní údaje

Přihlašovací údaje

*  Povinný údaj