Festival zdraví Olomouc

Festival zdraví Olomouc se vrací i v roce 2023

 

Permanentku na všechny čtyři čtvrtky můžete zakoupit zde.

Termíny Festivalu zdraví pro rok 2023 jsou opět 4 čtvrtky v Metropolu a to 30.3., 6.4., 13.4. a 20.4. 2023.

Termíny Festivalu zdraví pro rok 2023 jsou 30.3., 6.4., 13.4. a 20.4. a těšit se opět můžeme na přední domácí terapeuty, psychology, doktory, badatele a další populární osobnosti, kteří mají k tématu nejen duševního zdraví co říci.

Vždy fantastická atmosféra, skvělá komunita lidí naladěná na stejnou vlnu a úžasní hosté. To je Festival zdraví Olomouc.
30.3.2023 - Barbora Englischová a host - přednáška a beseda na téma "Zákon přitažlivosti", prezentace a film, křest nové knihy Báry Englischové "Luna z lůna 2 - Na Zemi" Hudební doprovod Andie Music.

6.4. Hovory ze země - Dominika a Marek - přednáška a beseda na téma "Všechno je jinak" s hostem RNDr. Ivo Novosadem a projekce filmu "Afrika! Co cítí?" a následné setkání s hosty. Moderuje Sandra Pogodová, na piano doprovází Richard Pogoda

13.4. Pjér la Šé´z a host - přednáška a beseda na téma "Přímé spojení s nevědomím", a následuje beseda s Pjérem, projekce filmu - "Luis Buñuel - Mléčná dráha" a setkání s Pjérem.

20.4. Jiří Ledvinka a MUDr. Jan Vojáček - přednáška a beseda na téma "Božství a zdraví", následuje beseda s těmito hosty.  VYPRODÁNO! - Poslední možnost, jak získat vstupenky je zakoupením permanentky.  

Na akci je jednotné vstupné v předprodeji 250Kč, na místě pak 350,-Kč, nebo si můžete zakoupit permanentku na všechny 4 večery, a to za 890Kč.
Po skončení programu navíc vášnivě debatujeme ve foyer kina Metropol nad tématy mezi nebem a zemí.

Podrobnosti najdete na stránkách www.festivalzdravi.cz a www.kinometropol.cz

Chcete být na akci vidět a stát se podporovatelem Festivalu zdraví Olomouc? Napište nám na info@forsberg.cz