Klub mladého diváka ARTER

Kino Metropol nabízí od roku 2024 slevu Klubu mladého diváka Arter na všechny evropské projekce, projekce v rámci Filmového klubu Artklub a festivalové snímky Scandi či Be2Can.

Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně kina po předložení průkazu. Sleva činí 40 Kč ze vstupného.

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Klub mladého diváka Arter

 

Klub mladého diváka Arter je platformou sdružující studenty a žáky s láskou pro kulturu a divadelní dění v Olomouci a jeho kraji.

Je určen všem mladým divákům do 26 let a to jak studentům, tak nestudujícím.

O co přesně jde?

ARTER spojuje nabídku všech zásadních divadel v Olomouci a Olomouckém kraji, s přesahem ke kulturním institucím, které se zaměřujícím i na další druhy umění (kino Metropol, Moravská filharmonie a Muzeum umění Olomouc aj.). Tu předkládá členům s extra zvýhodněným vstupným – až s 50% slevou.

Jak na to?

Chce to členské kartičku, správný věk a chuť vyrazit! Kartičku si jednoduše zakoupíte na pokladně Moravského divadla za 200 Kč, nebo také online ZDE.  Tradá! S ní pak navštívíte vybraná představení nebo promítání, získáte předběžný přístup na různé semináře, tvůrčí dílny, debaty s tvůrci apod. Klub vás během roku pozve na vlastní bonusové akce – workshopy, výlety, prohlídky zákulisí nebo jiná neformální setkání jako brunche atd. Inscenace určené členům ARTERu probíhají po celý školní rok včetně prázdnin (ano s festivaly spolupracujeme taky!). Volbu daných titulů a termínů s milostí divadelních a kulturních bohů necháme jen a jen na vás, stejně jako počet navštívených představení během roku. 

Kde, co?

Program a důležité informace naleznete na tomto webu či na stránkách zapojených institucí, tipy na našich sociálních sítích. A pokud nedohledáte co potřebujete, napište nám na kmdarter@mdol.cz! Jsme na příjmu. . . 

Nové členy Klubu mladého diváka ARTER vítáme kdykoliv během roku, přívětivou náručí. 

Pojďte (S)PLYNOUT S KULTUROU kraje.

ARTER chce být  živým organismem, spojovat i nadále proud pestré nabídky kulturních center Olomouckého kraje a směrovat ji na jedno dostupné jeviště, s mladými diváky v hledišti.  A máte-li chuť se připojit do rodiny institucí nabízejících akce, nebo jako členové – do organizace akcí ARTERu, ovlivnit jeho chod, či získat produkční praxi, ozvěte se nám, budeme tepat rytmem svěží interakce.

Více informací zde